Teknoloji Neredeyse Bizde Orada Olacağız.

Uzun yılların Teknoloji deneyimi ile Sizlerin Güvenliği için Çalışıyoruz.

Mühendislik ve Danışmanlık

Firmamız Bilişim ve Teknoloji konusunda Mühendislik ve Çeşitli danışmanlık Hizmetlerini Uzun yıllardır vermekte olup. İhtiyaç Duyulan konularda Yurt içinde yada Yurt Dışında gerekli araştırmaları yaparak ülkemizdeki firmalara danışmanlık verebilmektedir. Deneyimlerimizi ülkemizdeki Teknoloji gereksinimi olan firmalarla paylaşmak bizler için bir memleket meselesidir.

Araştırma ve Geliştirme

Sektör içinde ihtiyaç duyulan ürün yada teknolojileri araştırmak ve gereksinimler için çözüm geliştirmek amacıyla son yıllarda gerek yurt içinde gerekse yurt dışını takip ederek, fuarlar ve teknoloji firmalarına yaptığımız ziyaretler ile Teknoloji sektöründe Güvenlik Kameraları ile ilgili en son yenilikleri izleyip geliştiriyoruz.

Satış ve Servis

Satış stratejimiz en ucuz ürünleri değil, kaliteli ürünleri ve yeni teknoloji ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktır. Bizden satın aldığınız her üründe sadece ürünü değil , ürünle birlikte kalitemizi ve satış sonrası hizmetimizi de satın almış olursunuz. Ürünlerin servis hizmetleri için kendi bünyemizdeki uzman servisimiz herzaman hizmetinizde ve hazır olmaktadır.

Bizim Hakkımızda

Firmamız 1991 yılından beri Teknoloji ve Bilişim konusunda aralıksız hizmet vermektedir. 90 lı yıllarla birlikte ülkemizde yaşanan teknolojik atılım hamlelerini adım adım takip etmiş. Özellikle Bilgi Teknolojileri konusunda uzmanlığa sahiptir. 2000 li yıllarla birlikte Güvenlik Kamera Sistemleri üzerindeki çalışmlarını iş alanlarına ekleyerek, yerel pazarda çeşitli projeler gerçekleştirmiştir. Son yıllarda piyasadaki giderek artan fiyat rekabeti sonucunda bozulan ürün kalitesi neticesinde Kendi ARGE miz sonucu STYX markası ile kendi ürünlerimizle pazarda yer almakta kalite performans ve Yeni Teknoloji ilkesiyle STYX marksını sizlere sunmuş bulunmaktayız. Teknolojinin Hızını herzaman yakalamayı bilmiş para için müşterilerimize bayat teknoloji satmaktan uzak durmuşuzdur. Uzman kadromuz mühendislik konusunda deneyime sahip elektronik ve bilgisayar konusunda uzman ve deneyim sahibidir. Dürüst ve Ahlaklı bir iş hayatını benimsemiş. Merkezinde müşteri memnuniyeti ve insanı alan dünya görüşüne sahip bir takım olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Paranızın karşılığını son kuruşuna kadar almanız için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz.

Analog Kamera Sistemleri 0
AHD Kamera Sistemleri 0
IP Kamera Sistemleri 0
qodef-team-image
Keşif
Önce Keşif

Önce Sizin için Keşif yaparız, Bize ulaşmanız yeterli. Sizler için Uzman bir uzman tarafından keşif yaparız.

qodef-team-image
Proje
Proje ve Teklif

Yapılan keşif ardından sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için bir proje ve duruma göre iki farklı teklif hazırlanır.

qodef-team-image
Kurulum
Kurulum ve Montaj

Kabul edilen teklif üzerinden Tesisat kablolama ve Montaj işlemleri standartlara uygun malzemeler kullanılarak titiz şekilde yapılır.

qodef-team-image
Teslim
Testler ve Teslim

Son testler ve gerekli ayarlamalar yapılarak, sizlere eğitim verilerek sisteminiz kayıda başlatılarak size teslim edilir.

Bizim Teknolojimizi Satın Almış FullHD Kelitesinde Güvenlik Sistemine Sahip Saygın Müşterilerimiz.

Tüm Marka ve Logolar Saygın Sahiplerine Aittir.

Styx_mythSTYX, (Yunanca Στυξ) (Cehennem nehri).Styks veya Styx diye de geçer. Okeanos ile Tethys’in kızı bir Nymphedir. Ölüler ülkesine nehir olmuştur. Tanrılar onun adı üzerine (dönülemez yemin olarak) ant içerler. Yeminine vefasızlık eden tanrı bir yıl boyunca nektar ve ambrosiadan yoksun bırakılır ve dokuz yıl boyunca tanrılar arasından kovulur.

Styx nehrine girenler bir bakıma yenilmez olurlar.Yani vücudu bir zırh gibi olur ve hiçbir şey o kişiye zarar veremez.Ama yenilmez ile ölümsüz farklıdır.Yunan tanrılarına göre en üstün onlar idi.Bu yüzden hiç kimse(kendileri dışında)ölümsüz olmazdı.Stiks nehrine girenlerin,bu yüzden sadece vücutlarında tek bir nokta savunmasız kalırdı.

Styx mitolojik öykülerde genellikle üzerine ant içilen bir nehir olarak yer alsa da Akhilleus’un hikâyesinde farklı bir yeri vardır. Annesi Thetis Aşil’i silah işlemez kılmak için onu daha çocukken Ölüler Ülkesi’nin ırmağı olan Styx’e daldırmıştır. Ancak, topuğundan tutması nedeniyle büyülü suya değmeyen topuk Aşil’in tek zayıf yeri olmuştur (Aşil’in topuğu deyimi bir insanın zayıf yanını ifade etmektedir).

Görüşme Başlat
Hemen Bize Ulaşın!
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?